Po zgniłej jesieni, mroźnej i ciemnej zimie przychodzi zmienna wiosna i zaraz po niej piękne lato. Dużo słońca oraz ciepła zachęca do radośniejszego spojrzenia na nasze wnętrza. Okazuje się często, że są za szare, jak na letnie standardy i warto byłoby je odświeżyć. Spoglądamy na zawalone pracą biurka i marzymy o letnich wojarzach, a do urlopu jescze kawał czasu… co wtedy?

Na­leży każde­go dnia posłuchać krótkiej pieśni, przeczy­tać dob­ry wier­sz, zo­baczyć wspa­niały ob­raz i jeśli byłoby to możli­we – wy­powie­dzieć kil­ka rozsądnych słów –
Johann Wolfgang von Goethe

Goethe ma rację. Spoglądanie na piękny obraz to jedna z kilku rzeczy, które warto robić każdego dnia. Dlatego, żeby nie tęsknić do upragnionego urlopu i chętnie podejmować wyzwania kolejnych dni zachęcamy do wydrukowania swojego ulubionego wspomnienia z wakacji.

x6 300x300 - Letnia fala odświeżenia

Obraz na płótnie, który będzie przypominał wspaniałe chwile lub obraz, który bogactwem swoich barw pobudzi nas do działania, to wspaniały pomysł na dodanie sobie energii.

Mamy w ofercie wiele artystycznych obrazów. Wszystkie są niepowtarzalne, ponieważ zdjęcia robione były przez współpracującego z nami fotografa i znaleźć można je jedynie u nas.

A jeśli wspomnienia z wakacji, uchwycone przez aparat, nadal “kurzą” się w pliku “zdjęcia z wakacji 2018”, to koniecznie wydrukujcie je u nas. Oprawione, zyskają nowe życie. Już nic nie będzie przypominać słotnej jesieni i zimnych grudniowych poranków. Uśmiechnięte buzie będą śmiały się do Was z obrazu, każdego dnia.